23 kwi 2015

0

Kamil pisze #21 Zabawa z okazji Światowego Dnia Książki - Wytrop książkę w Krakowie!Dzisiaj jest bardzo szczególne święto. Właśnie teraz świętujemy Światowy Dzień Książki, który dla wszystkich moli książkowych powinien być świętem szczególnym. Tak się złożyło, że wraz z redakcją portalu eKulturalni.pl przygotowaliśmy dla Was nie lada wyzwanie. Lubicie Sherlocka Holmes'a lub Herculesa Poirota? Świetnie się składa! Będziecie mogli się wczuć w ich rolę i wytropić.. książki. 

Na czym polega zabawa? Wchodzicie na FB, klikacie potwierdzenie wzięcia udziału w TYM wydarzeniu i cierpliwie czekacie na wskazówki. Zabawa rozpoczyna się o godzinie 12 w sobotę, 25 kwietnia w dziesięciu (!) różnych miastach Polski. Będzie to oczywiście Kraków, a także Warszawa, Gdynia, Łódź, Wrocław, Toruń, Olsztyn, Poznań, Ełk i Elbląg. To dzięki nam, blogerom książkowym, będziecie mogli tropić książki, gdyż to my, w poszczególnych miastach ukryjemy książki. Jakie to książki? Ile ich będzie w jednym miejscu? To niespodzianka! 

"- Zaznaczcie w swoich terminarzach sobotę, 25 kwietnia i korzystając z wiosennej pogody - a wierzymy, że taka będzie - sprawdzacie, jakie znaki zostawili wam eKulturalni. Pobawcie się w detektywów – zachęca Zuzanna Gajewska, redaktor portalu eKulturalni.pl"

Szykuje się naprawdę niezła zabawa! Mam już kilka miejsc, gdzie mógłbym poukrywać książki - w końcu Kraków, to Miasto Literatury UNESCO :) Jak już wspomniałem, klikajcie w link do wydarzenia i oczekujcie podpowiedzi, ode mnie będą pojawiać się od piątku, tak by skutecznie podnieść Wam ciśnienie przed sobotą :D Oczywiście będę czekał w pewnym miejscu na szczęśliwego detektywa z gratulacjami i słowami uznania - może będzie jakieś pamiątkowe foto? Wszystkim życzę powodzenia i bądźcie czujni!


0 komentarze:

Prześlij komentarz