Kontakt/współpraca


Cześć. Jestem Kamil i prowadzę bloga z recenzjami książek oraz planszówek. Prowadzę również swój autorski cykl Kamil pisze, gdzie poruszam naprawdę różne tematy z zakresu literatury, moich przeżyć, ale i doradzam wszystkim jak skutecznie prowadzić bloga i jak zdobywać coraz większą liczbę czytelników. I to za darmo!

Lubię rozmawiać i z chęcią wymyślam pytania do autorów, z którymi przeprowadzam wywiady - to naprawdę miłe uczucie, gdy człowiek, którego znasz tylko po przeczytaniu jego książki zgadza się poświęcić swój wieczór na odpowiadanie na moje pytania.

Poświęcam dużo czasu, by mój blog rozwijał się jak najlepiej. Czytam książki, odwiedzam inne blogi, wyszukuje najlepsze recenzje, wymyślam nowe cykle. Chcę, by każdy znalazł tutaj coś dla siebie z zakresu szeroko pojętej literatury.

Z chęcią podejmę współpracę z wszelakimi wydawnictwami, portalami, księgarniami, autorami, blogami oraz innymi stronami szukających recenzentów. Może chcesz pogadać? Może chcesz, żebym promował Twoją książkę, opowiadanie, pokazał moim czytelnikom zalety Twojego przedsięwzięcia? Pisz śmiało, ja naprawdę nie gryzę! :D

Czytam wiele gatunków, jednak moimi ulubionymi są książki fantastyczne, kryminały, thrillery, sensacje. Nie stronię od literatury młodzieżowej, współczesnej, faktu, satyr, powieści przygodowych, historycznych, wojennych. Rzadziej sięgam po biografie i literaturę popularnonaukową.

Nie sięgam po różnorakie romanse, erotyki i książki religijne.

Jeśli chciałbyś nawiązać ze mną współpracę, pisz na maila, którego znajdziesz poniżej, odpiszę na pewno! Jeśli chciałbym zerknąć na moje statystyki, również zachęcam do kontaktu. Trzymaj się ciepło!

kamilczytaksiazki@gmail.com

Gdzie mnie można znaleźć?


Współpracuję:

Kamil Czyta Książki Matras
www.matras.pl

oraz z autorami:

K. S. Rutkowskim
Rafałem Sochą
Aleksandrem Kowarz
Tomaszem Kowalczykiem
Adamem Amblerem

Dziękuję za zaufanie! Moje małe osiągnięcia:

- Wywiad z Aleksandrem Kowarzem ukazał się w 5 numerze kwartalnika Świt E-booków.

- Recenzja książki Takeshi.Cień Śmierci Mai Lidii Kossakowskiej ukazała się w 5 numerze dwumiesięcznika Fanbook.

- Nagroda pierwszego stopnia w konkursie Letnie czytanie, zorganizowanym przez sieć księgarń Matras, na najlepszą recenzję książki. 

- Wywiad z Rafałem Sochą ukazał się w 5 numerze magazynu Wery Format

- Blog objął patronatem książkę Szymona Kruga "Król Wron. Tom I"

2 komentarze:

  1. Gratuluję ambicji i samozaparcia! Życzę dalszych sukcesów i owocnej współpracy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję współpracy. Już kilka razy zdarzyło mi się do Ciebie zaglądnąć, bo nieźle piszesz. Szkoda tylko, że obserwować Cię nie trzeba, bo znacznie ułatwiło by to kwestię odwiedzin. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń