28 lut 2015

0

Podsumowanie lutego!


Nadszedł ostatni dzień lutego! Czas na podsumowanie, garść statystyk i oczywiście listę przeczytanych książek. Ten miesiąc, mimo że był krótki, to obfitował w recenzję - sporo wolnego czasu, szybka sesja i dużo książek do czytania. W marcu nie zwalniam i nadal będę czytał w każdej wolnej chwili, których będę miał teraz naprawdę sporo. Od razu powiem Wam, że równo za tydzień będziecie mogli wziąć udział w prostym konkursie, w którym będą do wygrania super nagrody! Już nie mogę się doczekać, będę świętował ile wlezie! W końcu pierwszy rok jest najtrudniejszy, prawda? Tymczasem zapraszam na małe podsumowanie.    W lutym przeczytałem:  1. Julia Latynina - Ziemia wojny [RECENZJA] 2. Mercedes Lackey  - Lot Sowy [RECENZJA] 3. Claire Kendal - Wiem o tobie wszystko [RECENZJA] 4. Chris Carter - Z Archiwum X: Wyznawcy [RECENZJA] 5. Simon Beckett - Chemia śmierci [RECENZJA] 6. David Edelman - Multirzeczywistość [RECENZJA]  7. Zygmunt Miłoszewski - Uwikłanie [RECENZJA]  Można powiedzieć, że w końcu przeczytałem więcej książek niż zaporowe 5-6 tytułów, które zwykle czytałem w ostatnich miesiącach. Oprócz czytania czas zajmuje mi granie w gry planszowe, w tym dwie, które doczekały się recenzji. Napisałem o średniowiecznych miniaturach, które nie zawsze były proste do odczytania. No i na koniec mały felieton o braku weny i co zrobić, gdy jej brak, w tym kilka sposobów na jej magiczny przypływ.  Kilka garści statystyk. Odwiedziliście mnie około 5910 razy, co jest liczbą stałą i bardzo się z tego cieszę. Fanpejdż na FB oscyluje około 545 fanów, co daje duużo powodów do radości i zadowolenia, dziękuję Wam bardzo! Liczba obserwatorów waha się pomiędzy 210, a 209, ale liczę, że przybędzie Was jeszcze więcej!   W poniedziałek mam przygotowany dla Was specjalny tekst! Nie mogę się wprost doczekać aż go opublikuję, bo głosi wydarzenie niezwykle dla mnie ważne i dające sporo do samozadowolenia :) Szczegóły przeczytacie już pojutrze, ale już teraz proszę Was o spostrzegawczość - poniedziałek rano - nowy tekst!
Nadszedł ostatni dzień lutego! Czas na podsumowanie, garść statystyk i oczywiście listę przeczytanych książek. Ten miesiąc, mimo że był krótki, to obfitował w recenzję - sporo wolnego czasu, szybka sesja i dużo książek do czytania. W marcu nie zwalniam i nadal będę czytał w każdej wolnej chwili, których będę miał teraz naprawdę sporo. Od razu powiem Wam, że równo za tydzień będziecie mogli wziąć udział w prostym konkursie, w którym będą do wygrania super nagrody! Już nie mogę się doczekać, będę świętował ile wlezie! W końcu pierwszy rok jest najtrudniejszy, prawda? Tymczasem zapraszam na małe podsumowanie.
W lutym przeczytałem:

1. Julia Latynina - Ziemia wojny [RECENZJA]
2. Mercedes Lackey  - Lot Sowy [RECENZJA]
3. Claire Kendal - Wiem o tobie wszystko [RECENZJA]
4. Chris Carter - Z Archiwum X: Wyznawcy [RECENZJA]
5. Simon Beckett - Chemia śmierci [RECENZJA]
6. David Edelman - Multirzeczywistość [RECENZJA
7. Zygmunt Miłoszewski - Uwikłanie [RECENZJA]

Można powiedzieć, że w końcu przeczytałem więcej książek niż zaporowe 5-6 tytułów, które zwykle czytałem w ostatnich miesiącach. Oprócz czytania czas zajmuje mi granie w gry planszowe, w tym dwie, które doczekały się recenzji. Napisałem o średniowiecznych miniaturach, które nie zawsze były proste do odczytania. No i na koniec mały felieton o braku weny i co zrobić, gdy jej brak, w tym kilka sposobów na jej magiczny przypływ.

Kilka garści statystyk. Odwiedziliście mnie około 5910 razy, co jest liczbą stałą i bardzo się z tego cieszę. Fanpejdż na FB oscyluje około 545 fanów, co daje duużo powodów do radości i zadowolenia, dziękuję Wam bardzo! Liczba obserwatorów waha się pomiędzy 210, a 209, ale liczę, że przybędzie Was jeszcze więcej! 

W poniedziałek mam przygotowany dla Was specjalny tekst! Nie mogę się wprost doczekać aż go opublikuję, bo głosi wydarzenie niezwykle dla mnie ważne i dające sporo do samozadowolenia :) Szczegóły przeczytacie już pojutrze, ale już teraz proszę Was o spostrzegawczość - poniedziałek rano - nowy tekst!

0 komentarze:

Prześlij komentarz