30 cze 2014

19

Podsumowanie czerwca!


Kolejny raz wow! Kiedy podsumowywałem maj, pytałem Was czy pobijecie rekord odwiedzin w ciągu jednego miesiąca. Okazało się, że jesteście do tego zdolni, nie wierzę! W ciągu maja odwiedziliście mnie 6 tysięcy razy, ale w tym wchodziliście na mój blog o tysiąc więcej! Coś wspaniałego, dzięki, dzięki, dzięki! Jesteście super! Wiem, że główna zasługa należy się TEMU artykułowi (czytany 4 razy częściej niż inne wpisy) , jednak w tym miesiącu pojawił się nowy cykl - Kamil Gra, pierwszy wywiad na blogu z Aleksandrem Kowarzem, który ukazał się wczoraj. No i oczywiście konkurs, który Wam obiecałem - zgłaszajcie i udostępniajcie!W czerwcu przeczytałem (kolejność wg czytania):

1. Agatha Christie - Dwanaście prac Herkulesa
2. Marcin Harasimowicz - LeBron James. Król jest tylko jeden?
3. Aleksander Kowarz - Samemu Bogu Chwała
4. Rafael Estrada - Co mówią umarli?
5. Tatiana Jachyra - Wieczerza [czeka na recenzję]

W tym miesiącu przeczytałem zdecydowanie mniej książek, ale wszystko spowodowane przez sesję i kompletny brak czasu. Skupiłem się też na moich tekstach, pojawiały się częściej niż miesiąc wcześniej, jakaś wena nadeszła niespodziewanie :) Ogólnie przeczytałem 1769 stron czyli w ciągu jednego dnia czytałem średnio 59 stron. W ramach wyzwania Przeczytam tyle ile mam wzrostu przeczytałem stos książek o wysokości 10 cm, z czego wynika, że pozostało mi 120 cm do przeczytania. Trzeba się wziąć ostro za czytanie!

Tak jak wspominałem na początku wpisu, odwiedzaliście mnie więcej razy niż w poprzednich miesiącach, bo aż 7472 razy, co jest absolutnym spełnieniem marzeń, bo nigdy o czymś takim nie śniłem. Dzięki! Jesteście wielcy! Do grona obserwatorów dołączyły 22 osoby, witam nowych ciekawskich i mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej! :)

A teraz ogłoszenie parafialne! Od dzisiaj, przez co najmniej dwa tygodnie chodzę do pracy, więc recenzje, wpisy mogą pojawiać się rzadziej - tak samo będzie wyglądać moje czytanie - tylko wieczorem, jeśli będę miał siły i ochoty :) Wakacje ledwo się rozpoczęły, ale warto poświęcić kilka tygodni by później mieć upragniony wypoczynek!

Zaglądajcie do mnie, a nuż pojawi się coś ciekawego, w końcu bycie molem książkowym do czegoś zobowiązuje - nie zostawię moich książek na wiecznie nieprzeczytanie! ;D

Dzięki Wam jeszcze raz!

19 komentarzy:

 1. Gratuluję :) Wiem, jak to cieszy. Powodzenia w pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sam sobie nabiłeś te wpisy :D Przyznaj się, założyłeś sobie profile i tak się odwiedzałeś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję świetnych statystyk! Powodzenia w pracy i życzę jednak tych sił i ochoty na czytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje statystyki niezmiennie mnie zaskakują! Oczywiście - pozytywnie :) Świetna robota; to chyba najlepsze, co może nas spotkać - kiedy pasja przynosi efekty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! ;) Statystyki świetne, ale co się dziwić - wynik zasłużony. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne wyniki! Oby tak dalej.
  Czekam na recenzję "Wieczerzy" niecierpliwie jak nie wiem co...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak na okres sesyjny to i tak dużo przeczytałeś, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyniki rzeczywiście piękne, szczególnie te odwiedzin :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Łłoooo! :) Gratuluję i oby tak dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję świetnych wyników :)
  Na mnie "Wieczerza" czeka, mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu uda mi się za nią " zabrać" :)

  OdpowiedzUsuń
 11. U mnie czerwiec książkowo leżał, 3,5 książki to nie powód do dumy, ale w wakacje obiecałam sobie to nadrobić! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja pracuję przez całe 2 msc i już widać moją mniejszą aktywność, ale keidy tylko mogę i jestem wstanie, staram się nadrabiać zaległości, gratuluję wyników, bo moje w tym miesiącu będą przerażające haha ":D

  OdpowiedzUsuń
 13. I ja mało książek przeczytałam w tym miesiącu, więc witam w klubie zaganianych. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Żadnej z powyższych książek nie znam :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Agatha Christie - czytałem przez wiele lat, zagłębiając się w przygody Herkulesa Poirot'a :) Czekam na rozwinięcie działu z grami i zapraszam również do mnie :)
  http://stertagier.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń