31 lip 2015

0

Podsumowanie lipca!


Lipiec był bardzo męczący. Nie chodzi o czytanie książek czy pisanie tekstów - zwyczajnie nie miałem na to zbyt dużo czasu. Zwłaszcza pod koniec miesiąca wszystko jakby się lekko posypało. Jest parę zaplanowanych recenzji, ale muszę szybko przyzwyczaić się do panującej sytuacji i wziąć się za porządne czytanie! Mam nadzieję, że sierpień będzie o wiele lepszym, czytelniczym miesiącem. Tymczasem zapraszam Was serdecznie na podsumowanie lipca!Przeczytałem:

1. Andy Remic - "Legenda Kella" [RECENZJA]
2. H. P. Lovecraft - "Zgroza w Dunwich i inne przerażające opowieści [RECENZJA]
3. Brandon Sanderson - "Stalowe Serce" [RECENZJA]
4. Bartłomiej Basiura - Zamknięta prawda [RECENZJA]

Tylko tyle, dokładnie cztery przeczytane i zrecenzowane książki. Tak słabego wyniku nie było już dawno, przez co trochę mi wstyd, ale na usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że staram się jak mogę - wszystko nakłada się na siebie cierpię na chroniczny brak czasu. Co poza książkami? Gra planszowa na podstawie komiksu Henryka Chmielewskiego - KLIK. Jak prowadzić pizzerię, żeby spłacić cały dług? KLIK I na koniec mega gra licytacyjna z historią Polski w tle, czyli Magnaci. A jeśli chcielibyście przekonać się, co znaczy książka zakazana - zapraszam TUTAJ.

Z kwestii statystycznych - ponad 7000 wejść w ciągu mijającego miesiąca - jesteście naprawdę niesamowici! Fanpage bloga liczy blisko 700 polubień - WOW! Na sierpień planuje przeczytać więcej książek, chciałbym mieć ich na koncie około sześciu - mam nadzieję, że uda się osiągnąć ten wynik :) Tym krótkim podsumowaniem żegnam się z Wami, a już jutro dowiecie się kto wygrał konkurs z okazji 100 tysięcy wyświetleń!

0 komentarze:

Prześlij komentarz